čtvrtek 12. července 2012

Video: Eckhart Tolle - Žít vědomě19 komentářů:

 1. Teda, se tesim jako malej kluk :)
  J.

  OdpovědětVymazat
 2. Podobne, som zvedavy ze az :)

  OdpovědětVymazat
 3. Velmi jsem Vám vděčný za Vaši práci s překlady videorozhovorů, za usnadnění přístupu "na živo" k vhledu E.Tolleho, za inspirující publikační činnost a též se těším na další příspěvky !
  Po četbě knih E.Tolleho je Váš blog pro mne velké obohacení a povzbuzení přeorientovat neplodné zvyky na žití pro přítomnost.

  OdpovědětVymazat
 4. Díky...
  pouze technická poznámka - v češtině se používá slovo ne namísto né...

  OdpovědětVymazat
 5. Veľmi pekne ďakujem za Vaše preklady, ako aj za možnosť zoznámiť sa s názormi takého vzácneho človeka, akým je Eckhart Tolle. Robíte neobyčajne záslužnú prácu - hlboko sa pred Vami skláňam. Želám Vám všetko dobré.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc dekuji DyFi za skvely preklad a za vsechnu Vasi praci,... toto video je pro mne jedno z nejkrasnejsich, mam pocit, ze je v nem obsazeno vse podstatne... Dekuji Vam !

  OdpovědětVymazat
 7. DyFi, ty si borec - uzasny video - DIKY, J.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji a ještě jednou děkuji ! L.

  OdpovědětVymazat
 9. Moc krásné, děkuji vám a jsem velmi vděčná. Nemohu se dočkat dalších překladů. Jarmila

  OdpovědětVymazat
 10. Klobúk dole pred Vami, strašne rada počúvam Eckharta, samozrejme, keď je k tomu taký úžasný preklad. Ďakujem za Vašu prácu.

  OdpovědětVymazat
 11. Mockrát děkuji za překlad. Vaše práce pomáhá lidem. Marie

  OdpovědětVymazat
 12. Díky za překlad.Život byl jen sen na ceste ke smrti.

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za všechny překlady a elán se kterým se do nich pouštíš. Drž se!!
  Alena

  OdpovědětVymazat
 14. Moc a tisíckrát moc a moc ti ďakujeme za tvoj preklad, dávaš nám možnosť
  pochopiť o čom to je. Miloš.

  OdpovědětVymazat
 15. Prave jsem se dodivala na video, Eckharta mam moc rada uz je to docela dlouho, jeho knizky, videa, zila jsem ve Španělsku na Mallorce 11 let takže většinou sleduju jeho videa ve španělštině, anglicky občas ale tam nemam takovou hloubku, takže jsem moc ráda za nové videa i v češtině, navíc je můžu ukazat i přatelům z ČR... Prostě super, gratuluju...Blanka :)

  OdpovědětVymazat
 16. Právě jsem shlédla video "Žít vědomě - Eckhart Tolle" a jsem ráda, že byl na konci uveden autor překladu titulků a já mu tak můžu poděkovat za zprostředkování myšlenek a životní filozofie tohoto zajímavého člověka.

  Ještě poznámka: S E.T. jsem se setkala dnes poprvé, díky rozhovoru Marka Ebena s Jaroslavem Duškem z archivu pořadu "Na plovárně", který jsem si pustila před polednem k vaření oběda :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat